Güzel Evler / Sefaköy

Biz Sizi Arayalım

yükleniyor..

  • Наш новый жилой и коммерческий проект, очень близко к аэропорту Ататюрк и имеет крытый бассейн и тренажерный зал. Красивые дома ждут гостей.

    Наш новый жилой и коммерческий проект, очень близко к аэропорту Ататюрк и имеет крытый бассейн и тренажерный зал. Красивые дома ждут гостей.  Deprem geliyor, Güzel Evler tükeniyor!

  • Atatürk havaalanına yakın 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri ile toplam 100 daireden oluşan Güzel Evler' de gece yaşantısı ap ayrı yaşanacaktır. Deprem güvenli Güzel Evler de yer alan Yeni Yaşam Merkezi Yeşi Çarşı civar esnaf için yatırım fırsatı, kat malikleri için erişilmesi kolay alışveriş imkanı ve komşular için ayaklarına gelmiş yeni yaşam merkezi demektir.

  • Yeni Ticaret ve Konut Projesi Yeni Çarşı

    İstanbul Atatürk Havalimanına yakın 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri ile tasarlanmış yeni konut projemiz bölgenin çehresini değiştirecek mimari yapıdadır. Kapalı alışveriş merkezleri konsepti yerine açık çarşı yapısında alışveriş yapmayı özelediğimiz bu günlerde İstanbul, Küçükçekmece Sefaköy' de Yeni Çarşı inşa ediliyor. Yeni Çarşı' da market, kuaför, eczane, mobilya, banka, spor salonu, kapalı yüzme havuzu, tuhafiye, elektrik, kasap, lokanta, kafeterya vb birçok mağaza yer alacaktır. Hem site sakinleri hem de çevre sakinleri için çok büyük yatırım fırsatı olan Güzel Evler siz sahiplerini bekliyor... Deprem Geliyor, Güzel Evler Tükeniyor!